o nás hokejbal minifutbal MTB - cyklistika turistika Devilsácka kronika archiv fotografií a video kontaktné adresy, e-maily, tel... tricka, siltovky, dresy... Dubnica nad Váhom OFICIÁLNE STRÁNKY ŠPORTOVÉHO KLUBU HOME

 PROFUTBAl.sk

SICA -agentúra

IX. PLES DEVILSÁKOV

 

 

SEZÓNA:  2000/2001 2001/2002

   


 Dňa 1.8. 2000 sme  klub prihlásili do Mestskej ligy malého futbalu v Dubnici nad Váhom. V sezóne 2000/2001 budeme  účastníkom 3. ligy. Za mužstvo nastúpia hráči, ktorý boli medzi zakladateľmi klubu, aktívny hráči hokejbalu a tiež "nováčikovia", ktorí sa aktívne zúčastňovali našich akcií. Prezident divízie futbalu  v našom klube je "samozvolený" a následne nami potvrdený Milan Dohnanský.  Hlavným trénerom  je  Jozef Strapko, ale na vedení zápasov sa zúčastňujú viacerí. Jeho asistenti sú všetci ostantní, ale hlavne bývalí futbalisti Ľ. Rajník, P. Šimko, A. Balucha.
 Dňa 12. augusta odštartovala 2.MLMF...

 Aktuálne výsledky sa môžete dočítať tu. 

ŠK DEVILS Dubnica n.V.

M.Koníček, A. Balucha

Ľ. Andel, D. Sokolík, P. Solík

J. Strapko, S. Filo, Ľ. Rajník


flash news:

16. jún 2001 - Koniec 3.MLMF - ŠK DEVILS postupuje do 2. ligy

  Prvé miesto obsadili PLTNÍCI vďaka lepším vzájomný, zápasom s Devils. ŠK DEVILS skončil na druhom mieste. Tretie miesto obsadilo CRUZEIRO. Do druhej ligy postupuje ŠK DEVILS a PLTNÍCI. 

K postupu ŠK Devils veľmi pomohlo víťazstvo ESPANYOLU nad Cruzeirom v poslednom kole 5:4. (thanks)

My sme museli v poslednom zápase vyhrať nad Palmeirom, čo sa nakoniec podarilo, keď pevnú obranu domácich sme zlomili až v posledných 10. minutách hry. Dovidenia v druhej lige.


 ZHODNOTENIE SEZÓNY- ohlasy hráčov, trénerov, médií a iné

* 18.7.2001

"V jarnej casti muzstvo podalo viacero vyrovnanych vykonov, vdaka ktorym sa prebojovalo na predne miesta tabulky. Tieto vykony boli podmienene stalym brankarom a aj taktickej hre muzstva. Prinosom bolo presadanie herneho stylu rozdeleneho na obrancov a utocnikov (2+2) a tomu prisposobene striedanie hracov. Velkou mierou prispenia bolo aj individualne preberanie a obsadzovanie protihracov a tym zlepsenie obrannej cinnosti muzstva. Svedci o tom aj statistika: 

jeseň V R P : 7 1 5 jar VRP: 11 1 2."

Dušan Sokolík

 

   


MK 2000